+90 212 485 1203

Dune Sıva üstü çift yönlü aplik aydınlatma

Duvar spotu Yukarı ve Aşağı Flaş. Alüminyumdan yapılmış modern duvar aydınlatması, Zarif tasarım ve şık siyah kaplama.
Bu armatür, up & downlighter, hem yukarı hem de aşağı doğru parlar, 2 ışık huzmesi, evinizin yan tarafına veya çit üzerine yerleştirmek için idealdir. Flash ayrıca verandada da kendini gösterir. Ekstra atmosferik ve romantik bir görünüm için 2700 Kelvin renk sıcaklığına sahip sıcak ışık kaynaklarını armatüre yerleştirin. Ayrıca oturma odasına, koridora, merdivene, otele ve restorana da yerleştirilebilir…

Ev ve Kamusal yapılarda cephe , bahçe ve ortam aydınlatması için kullanılan duvara monte edilebilen Aplik aydınlatma ürünü.

 

Dune Sıva üstü çift yönlü aplik aydınlatma

Duvar spotu Yukarı ve Aşağı Flaş. Alüminyumdan yapılmış modern duvar aydınlatması, zarif tasarım ve şık siyah kaplama. Duvar spotu Flaş, maksimum 20 watt’a kadar LED ışık kaynakları için uygun olan 2x Gu10 bağlantı parçasıyla birlikte verilir.
Bu armatür, up & downlighter, hem yukarı hem de aşağı doğru parlar, 2 ışık huzmesi, evinizin yan tarafına veya çit üzerine yerleştirmek için idealdir. Flash ayrıca verandada da kendini gösterir. Ekstra atmosferik ve romantik bir görünüm için 2700 Kelvin renk sıcaklığına sahip sıcak ışık kaynaklarını armatüre yerleştirin.

Işık Yayılması Güç / Watt Işık Verimi Renk Sıcaklığı CRI GİRİŞ VOLTAJ
GU10 DUY 80> 220-240V
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dune Sıva üstü çift yönlü aplik aydınlatma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Talep Gönder

Dune Sıva üstü çift yönlü aplik aydınlatma