+90 212 485 1203

Petri Aplik Aydınlatma

Aplik aydınlatma, evinize güzellik ve stil katmanın harika bir yoludur. Doğru armatürlerle evinizin her odasında sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratabilirsiniz. İster iç ister dış mekan aydınlatması arıyor olun, aplik aydınlatma mükemmel bir çözüm sağlayabilir. Çok yönlülüğü ve satın alınabilirliği ile aplik aydınlatma, her ev için ideal bir seçimdir.

Boy : 62 cm

En : 43 cm

Malzeme : Alüminyum Enjeksiyon

Cam : Polikarbon

Aydınlatma :  E-27 Duy

Boya : Elektrostatik Toz Boya

Aplik aydınlatma, bir odada ortam ışığı sağlamak için kullanılan bir armatür türüdür. Tipik olarak duvara monte edilir ve vurgu ışığı olarak veya görev aydınlatması sağlamak için kullanılabilir.

Aplik aydınlatma, evinize güzellik ve incelik katmanın harika bir yoludur. Doğru bir tasarım ile evinizin her odasında büyüleyici bir atmosfer yaratabilirsiniz.  Kurulumu da kolaydır, bu da onları evlerine tarz katmak isteyen Kendin yap yapanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Aplik aydınlatma ile oturma odanızda, yemek odanızda veya yatak odanızda davetkar ve sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Öyleyse neden aplik aydınlatma ile evinize biraz güzellik ve zarafet katmıyorsunuz?

Işık Yayılması Güç / Watt Işık Verimi Renk Sıcaklığı CRI GİRİŞ VOLTAJ
E-27
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Petri Aplik Aydınlatma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Talep Gönder

Petri Aplik Aydınlatma