+90 212 485 1203

Sanne Çim Aydınlatma

Çim aydınlatma direkleri, herhangi bir dış alanı aydınlatmanın verimli ve çekici bir yoludur. Herhangi bir peyzaj tasarımına uyacak şekilde uyarlanabilecek benzersiz bir görünüm sağlarlar. Bollard aydınlatması aynı zamanda enerji tasarrufludur ve uzun vadede enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olabilir.

Boy :

En :

Malzeme :

Aydınlatma :

Boya :

Bollard lambaları, dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onları dış mekan kullanımı için mükemmel kılar. İhtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan birini bulabilmeniz için çeşitli şekil, boyut ve renklerde gelirler. Ayrıca geleneksel aydınlatma armatürlerinden daha uzun süre dayanır ve yıllarca güvenilir aydınlatma sağlar.

Bollard çim aydınlatması yalnızca kurulumu kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda minimum bakım gerektirir, bu da onu açık hava yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyen tüm ev sahipleri için uygun maliyetli bir seçenek haline getirir.

Çim aydınlatması, dış mekanlarınıza stil ve güvenlik katmanın harika bir yoludur. Yolları ve araba yollarını aydınlatmak için zarif ama etkili bir yol sağladığından, bariyer aydınlatması en popüler çim aydınlatma türlerinden biridir. Bollard aydınlatma ile güvenlik için yeterli aydınlatma sağlarken sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bollard ışıkları, manzaranızdaki ağaçlar veya çalılar gibi özellikleri vurgulamak veya açık havada konukları eğlendirmek için ortam ışığı sağlamak için kullanılabilir. Doğru kurulum ile çim aydınlatması, dış mekan alanınızı içinde vakit geçirmekten keyif alacağınız davetkar bir alana dönüştürebilir.

Çim aydınlatma direkleri, aynı zamanda alana güzellik katarken herhangi bir dış mekanı aydınlatmanın güvenli ve emniyetli bir yolunu sunar. Düşük bakım gereksinimleri ile çimlerine veya bahçelerine stil ve ambiyans katmanın kolay bir yolunu arayan ev sahipleri için ideal bir seçimdir.

Çim aydınlatma ürünleri genelde 100 cm ve daha kısa olarak üretilmektedir. Bollard aydınlatmalar peysaj , yürüyüş yolu ve açık alanların aydınlatılmasında kullanılmaktadır. Çim aydınlatma ürünlerini tercih ederken yapıların mimari özelliklerine ve aydınlatma ihtiyaçlarına göre seçim yapmak gerekir.

Işık Yayılması Güç / Watt Işık Verimi Renk Sıcaklığı CRI GİRİŞ VOLTAJ
120 , 155×70 80W 140 lm/w> 2700-6500 K 80> 220-240V
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sanne Çim Aydınlatma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Talep Gönder

Sanne Çim Aydınlatma