+90 212 485 1203

Teo Park ve Bahçe Aydınlatma Direği

Modern aydınlatma direkleri yollar, sokaklar, parklar ve yürüyüş yolları için giderek daha popüler hale geliyor. Kolay kurulum sağlarlar ve gelişmiş görüş, azaltılmış enerji tüketimi ve artırılmış güvenlik gibi çeşitli avantajlar sunarlar. Modern aydınlatma direkleri sadece bir alanın estetiğini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda ışık kirliliği miktarının azaltılmasına da yardımcı olur. Modern aydınlatma direkleri ile hem çekici hem de güvenli davetkar bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Boy : 400 cm
En : 110 cm
Gövde : Çelik Boru
Dip : –
Cam : Temperli
Aydınlatma : High Power / Mid Power LED
Kol : –
Kaplama : İsteğe Bağlı Sıcak Daldırma Galvaniz
Boya : Elektrostatik Toz Boya

Aydınlatma direkleri yolların, caddelerin ve otoyolların aydınlatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Sadece sürücülerin ve yayaların güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hoş bir atmosfer yaratılmasına da yardımcı olurlar. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte aydınlatma direkleri daha verimli ve montajı kolay hale gelmiştir. Artık kurulum ve bakımlarını kolaylaştıran özelliklerle tasarlandılar. Bu, özellikle yollara ve otoyollara hızlı bir şekilde aydınlatma direkleri kurması gereken yol bakım ekipleri için faydalıdır.

Yollar ve otoyollar günlük hayatımızın vazgeçilmez bileşenleridir. Bize bir yerden bir yere gitmek için gerekli araçları sağlıyorlar. Ancak, uygun aydınlatma olmadan, bu yollar ve otoyollar geceleri seyahat etmek için güvensiz olacaktır. Yol güvenliği söz konusu olduğunda aydınlatma direkleri bu nedenle çok önemlidir.

Aydınlatma direkleri, gece saatlerinde yolların, caddelerin ve otoyolların aydınlatılması amacıyla kullanılmaktadır. Bu direkler kullanıldıkları alana göre çeşitli şekil ve boyutlarda gelirler. Ayrıca LED ampuller veya flüoresan tüpler gibi farklı ışık kaynakları kullanırlar. Aydınlatma direkleri hem yayalar hem de sürücüler için bir güvenlik önlemi olduğu gibi dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir.

Günümüzün Mimarisinde yapılan uygulamalara bağlı olarak Tasarlanan ürünlerimiz modern görünümleriyle dikkat çekici ve tamamlayıcı birer üründür. Modern aydınlatma direklerinin büyük bir bölümüne LED uygulaması yapılabilmektedir. LED aydınlatma ile şık bir görünüm sağlarken enerji ve bakım maliyetlerini en aza indirebilirsiniz.

Işık Yayılması Güç / Watt Işık Verimi Renk Sıcaklığı CRI GİRİŞ VOLTAJ
120° , 155×70° 45-56W 140 lm/w> 2700-6500 K 80> 220-240V
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Teo Park ve Bahçe Aydınlatma Direği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Talep Gönder

Teo Park ve Bahçe Aydınlatma Direği