+90 212 485 1203

Wendy Yol ve Cadde Aydınlatma

Aydınlatma direkleri yolların, caddelerin ve otoyolların aydınlatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Sadece sürücülerin ve yayaların güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hoş bir atmosfer yaratılmasına da yardımcı olurlar. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte aydınlatma direkleri daha verimli ve montajı kolay hale gelmiştir. Aydınlatma direkleri kurulum ve bakımlarını kolaylaştıran özelliklerle tasarlanmıştır. Bu tasarımlar özellikle yollara ve otoyollara hızlı bir şekilde aydınlatma direkleri kurması gereken yol bakım ekipleri için zamandan tasarruf sağlar. Aydınlatma direklerini kamusal alanlar, kavşaklar, bisiklet yolları ve site içi aydınlatma, otoyol ,yol aydınlatma ve park aydınlatma gibi bir çok alanda kullanılabilir.

Boy : 600-800 cm
En : 240 cm
Gövde : Çelik Boru
Dip : Alüminyum Döküm
Cam : Temperli
Aydınlatma : High Power / Mid Power LED
Kol : Çelik Boru
Kaplama : İsteğe Bağlı Sıcak Daldırma Galvaniz
Boya : Elektrostatik Toz Boya

Yollar ve otoyollar günlük hayatımızın vazgeçilmez bileşenleridir. Bize bir yerden bir yere gitmek için gerekli araçları sağlıyorlar. Ancak, uygun aydınlatma olmadan, bu yollar ve otoyollar geceleri seyahat etmek için güvensiz olacaktır. Yol güvenliği söz konusu olduğunda aydınlatma direkleri bu nedenle çok önemlidir.

Aydınlatma direkleri, gece saatlerinde yolların, caddelerin ve otoyolların aydınlatılması amacıyla kullanılmaktadır. Bu direkler kullanıldıkları alana göre çeşitli şekil ve boyutlarda gelirler. Ayrıca LED ampuller veya flüoresan tüpler gibi farklı ışık kaynakları kullanırlar. Aydınlatma direkleri hem yayalar hem de sürücüler için bir güvenlik önlemi olduğu gibi dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir.

Yol ve Cadde Aydınlatma direkleri kamusal alanlar , otopark , kavşak , site içi araç yolları , bisiklet yolları gibi alanların aydınlatılması için kullanılan genellikle 5-12 metre arasında yüksek aydınlatma direkleridir. Yol ve cadde aydınlatma direğini projenize uygun olarak tek konsollu veya birden fazla konsollu olarak tercih edebilirsiniz. Modern ve Dekoratif olarak üretilebilen ürünler yüksek verimli LED aydınlatma teknolojisine sahiptir. İsteğe bağlı olarak 45w – 200w arası değerlerde LED sokak armatürü ile tercih edilebilen ürünlerdir. Yol ve Cadde aydınlatma direklerinde sıcak daldırma galvaniz uygulaması yapabilmekteyiz. Projelerinize uygun olarak TEDAŞ yol aydınlatma standartlarında proje onayı ve üretimi yapılabilmektedir.

Yol ve Cadde Aydınlatma direkleri kamusal alanlar , otopark , kavşak , site içi araç yolları , bisiklet yolları gibi alanların aydınlatılması için kullanılan genellikle 5-12 metre arasında yüksek aydınlatma direkleridir.

Işık Yayılması Güç / Watt Işık Verimi Renk Sıcaklığı CRI GİRİŞ VOLTAJ
120° , 155×70° 80W 140 lm/w> 2700-6500 K 80> 220-240V

 

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Wendy Yol ve Cadde Aydınlatma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Talep Gönder

Wendy Yol ve Cadde Aydınlatma